Yeni Amasyaspor’da O İsim Başkanlığa Aday Olduğunu Açıkladı.

0
3955

Yeni Amasyaspor’da geçtiğimiz günlerde istifa eden yöneticisi Toprak Arslan  Sonar başkanlığa aday olduğunu facebook hesabından açıkladı.

İşte o açıklama ;
Ürgüp kampında beş gün Tufan abiyle beraber takımın yanındaydım. İdmanları da izledim, hazırlık maçlarını da. Takımın lig seviyesine oranla ne kadar iyi olduğunu bizzat gördüm. Hazırlık dönemi devamında lig başladığında hangi oranda tempo bulacağını da hesaba katarak çok daha iyi olacağımıza dair inançla oradan ayrıldım. Nitekim ZTK ve lige çok iyi başladık. Yönetici olarak sorumluluğumda olan Çarşamba deplasmanında yine takımla beraber kamptaydım, ertesi günde maçta gördüm ki tüm analizlerim yerinde. Herkesi ezeriz, puan takarak şampiyon oluruz. Sonra ne olduysa bu sinerjiyi çekemeyen, başkalarının öne çıktığını düşünerek binbir tribe giren arkadaş düzeni de hiyerarşiyi de bozdu. Tabi çiftliğin gibi davranırsan ne olur? Ne topçu, ne teknik ekip işi sallar! Nitekim Ladik maçından sonra önlemin alınması gerektiğini, iki haftalık kolay peryodu da alınan önleme alışma süresi olarak geçirilebileceğini devamında da yolumuza devam edeceğimizi söyledim.

Ama Ladik maçı sonrası şampiyonluğu çöpe atan bir karar alındı! Zaten bu karardan dolayı da istifa ettim. Ben konu takımın başarısı oldu mu babamı tanımam! Bu işleri de hepinizden de iyi biliyorum, kusura bakmayın!

 

Arkadaşın biriyle konuştum, bana dedi ki “O sene bu senede değilmiş” bende şu cevabı verdim. “O sene benim geldiğim sene olacak!” Bu saatten sonra kendi planlarımı yapıp Amasyaspor Yönetimine talip olacağım. Nasip olursa da o takımı şampiyon yapacağız. Şimdiden yönetim, teknik kadro, futbolcu oluşumu için çalışmalara başlıyoruz. Bunu da tüm Amasyaspor camiasına duyuruyorum..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here