Yeni Amasyaspor da İstifa depremi !

0
3079

Yeni Amasyaspor da istifa depremi. O isim istifa etti.
YENİ AMASYASPOR CAMİASINA;
Yöneticisi olarak Haziran ayı itibariyle büyük bir heyecan ve hedeflerle başladığım Amasyaspor macerasına kısa süreliğine de olsa ara verme kararı aldım. Bu kararı almamdaki sebepleri sizlere kısaca belirtecek olmam, Amasyaspor’u görmek istediğim seviyelere taşıyabilme hizmetimin devam edeceğini bilmenizi istememdir. Bu zamana kadar samimiyetime, arzuma inanan, destekleyen sizlerle saygı, sevgi ve dostluğumuzun karşılıklı olduğunun göstergesidir.
ZTK gruplarına katılarak büyük gurur yaşatan takımımızın son haftalardaki büyük düşüş göstermesi hepimizi çok üzdüğü gibi beni ayrıca endişelendirmekteydi. Futbola bakış, bu tarz yapılanmaların işleyiş ve uygulanması gereken önlemlere karşı değişmez tavrım doğrultusunda yapılması gerekenlerin yapılmaması, kayıtsız şartsız hedefi şampiyonluk olan camiamızın beklentilerini riske etmemek için yaptırımların uygulanmamasına karşın, kendi düşüncem dahilinde yönetimden ayrılmaya karar verdim. 
Şampiyonluk için hiçbir şey bitmiş değil, klasmandaki durum zaten herşeyi gösteriyor, gönülden desteğim devam edecektir. Tüm taraftarımızında aynı sağduyu ile hareket etmesi gerektiğini hatırlatarak profesyonel açıdan davranmam gerektiğini düşündüğümü de ayrıca belirtmek istiyorum.
Başta Kulüp Başkanımız Mustafa Ödübek, 2. Başkanımız Ümit Ağış başta olmak üzere tüm yönetim kurulundaki abilerimin ellerinden öpüyor, her ne kadar aynı fikirlere sahip olmasakta Amasyaspor’a yaptıkları hizmetlerin karşılığını şampiyonlukla almalarını temenni ediyorum. 
TOPRAK ARSLAN SONAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here