Onların Doğru bizim ise Yanlış yaptığımız olay ne?

0
1016

NERDEN NEREYE…

2014-15 sezonunun ilk yarısında oynadığı 13 maçta sadece 3 berberlik alabilen Fatsa Belediyespor küme düşmesi kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak yaşlı kurt Polat Çelebi ve Sercan Tunç önderliğinde ikinci yarıya fırtına gibi başladı ve tam 22 puan toplayarak Unyespor’un üstünde yer aldı ve BAL’a tutunmayı başardı.
Ertesi sezon ise ligi orta sıralarda tamamladı. Orduspor’un yavaş yavaş erimesi ile Ordu ilini kimin temsil edeceği yarışı başladı ve geçen sezon bu yarışı Güzelorduspor (YeniOrduspor) kazandı. Ancak geçen sezonu 3. Sırada tamamlayan Fatsa Belediyespor bu sezona da fırtına gibi girdi. Doğru transferler doğru yönetim ve doğru teknik ekip ile Türkiye liglerinde bu hafta itibariyle yenilgi yüzü görmeyen tek takım konumundalar.
Rakibimizi canı gönülden tebrik ederiz 👏👏👏

Peki armasına kadar değişiklik yapan Fatsa Belediyespor bunca doğruları bir arada yaparken biz neyi yanlış yapıyoruz? Bunu biz sayınca artık espirisi kalmamaya başladı. Biz söylüyoruz biz dinliyoruz. Bu sefer taraftarlarımıza sormak istiyoruz. Seneye Ünye veya Çarşamba değil de biz şampiyon olmak istiyorsak neleri doğru yapmalıyız.????

Haber : AmasyAnaliz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here