O isim öyle bir açıklama yaptı ki !

0
3694

Yeni Amasyaspor başkan adayı olduğunu dile getiren Toprak Arslan Sonar facebook hesabından öyle bir açıklama yaptı ki ;

İşte o açıklama..

Amasyaspor Camiasına;
Bugün Mustafa Ödübek ile yaptığım telefon görüşmesi dahilinde konuştuklarımızı özetle sizlere aktarıyorum. Teknik Direktör Ergun Ortakçı Denizlispor karşılaşmasından sonra takımdan ayrılmak istediğini belirtmiş. Bunun için hocanın haklı gerekçeleri olduğunu da söylemesine rağmen Başkan bunu kabul etmemiş. Bu isteği ilerleyen haftalarda devam etmiş. Ta ki Ladik maçından önce de bu istekte bulununca Yönetim Kuruluna bunu sunmuş. Devamın o maçta da puan kaybı olunca gönderilmesi gerektiğini, aksi takdirde sorun yaşayacağımızı söylemiş. Ama Yönetim Kurulu, Başkanın onaylamadığı bir toplantı yapmış ve hocayı ikna ederek devam etme kararı almış. Bu durumdan dolayı Mustafa Ödübek kongreye gidilmesini istemiş. Nitekim sizlerde biliyorsunuz ki o toplantıda alınan kararın yanlış olduğunu savunup bende istifamı sundum. Şimdi ise Mustafa Ödübek’e kongreye gitmeme konusunda direniliyor. Hatta kendisinin istifa etmesinin ve yönetimin devam etmesi gerektiği savunuluyor. 
Hepiniz biliyorsunuz ki, yönetime talip olduğumuzu ve bu yönde çalışmalara başladığımızı Amasyaspor camiasına duyurduk. Uzun vadeli ama Amasyaspor’un hak ettiği yerlere getirebilecek projemiz için bambaşka bir yapılanmaya gidiyoruz. Tabi ki Yönetim Kurulunun devam etme arzusunu kaale alıp sezon sonu kongreye kadar bekleme kararı alalım diye düşündük. Ancak yaptığımız istişarelerde bunun büyük risk olduğunu gördük.
Şimdi sizlere soruyorum bu mantıklı mıdır? Başkan Mustafa Ödübek’in istifa etmesi neyi değiştirir? Bu takım şampiyonluğa oynarken bir anda kendini alt ligde bulmasının bir maça bağlı olduğunu bildiğimiz için ACİLEN KONGRE KARARI ALINMASI GEREKTİĞİNİN ALTINI ÇİZİYORUZ! Şampiyonluk kaçmış değil, kimse kendi kafasına göre teknik direktör getirip bu takımın geleceğiyle oynamasın. Tekrar söylüyorum KONGRE KARARI ALIN! GENEL KURULDA KİM İSTİYORSA ÇIKSIN, KOZUNU PAYLAŞSIN! BENİM HAKKIMDA DA ŞOV YAPIYOR, FALAN FİLAN DİYE MİLLETİ ARAYIP KONUŞANLAR SAHAYA ÇIKIP ORYANTAL GİBİ NASIL ŞOV YAPTIĞINI GÖRÜYORUZ. A SPOR KAMERASININ PEŞİNDE KOŞARAK “YÖNETİCİLERLE RÖPORTAJ YAPILACAK MI” DİYE NASIL ŞOV PEŞİNDE OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. 
KONGRE KARARI ALIN!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here