Neredesin Amasya medyası nerede?

0
3551

Hafta sonu oynanan Yeni Amasyaspor Güzel Orduspor maçını Ordu kanalları enine boyuna  kendi uydurdukları kılıflarla gözler önüne sererken Amasya medyası ne yapıyor merak konusu.

Gerçi Amasya medyası mı dedik olmayan şu medya  daha TV kanalımız yok , gazetelerimiz haftalık onda da iş yok. Peki ya kim destek verecek  bu takıma , sosyal medya sayfaları kendi cebinden karşılıksız yüzlerce TL harcayarak deplasman,   iç saha ve antrenman demeden  gece gündüz Yeni Amasyaspor u anı anına ulaştırıyor. Üstelik bir lira kazanmadan karşılıksız yapıyorlar bu sosyal medya yöneticileri..

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve Amasya Valisi Salih Işık dan başka kimse destek vermiyor takıma. Takım Ziraat Türkiye Kupasında gruplara kalınca twitter hesabından tebrik mesajıyla kalıyor sadece milletvekilleri..

Gelelim 3 senedir işini gücünü bırakıp memleket sevdalısı Yeni Amasyaspor başkanımız Mustafa Ödübek’e.. Tek başına uğraşıyor tüm zorluklarla, yeri geliyor polemiğe giriyor , yeri geliyor maçları canlı yayınlatmak için gecesini gündüzüne katıyor. Peki bu süreçte kim ne kadar destek veriyor. Ben hiç görmedim bir Amasya  internet sitesinde veya Amasya gazetesinde takımımıza sahip çıkıldığını.  İstisna tuttuğumuz Ajans05.com hariç tabiki de..

Bu takım hepimizin , şimdi herkes elini taşın altına koyacak.

Gün birlik günü , başarı yakındır. umutsuzluğa kapılma..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here