Kobralar Taraftar Grubundan Yeni Amasyaspor Yönetimine Tarihi Çağrı !

0
2467

 

Yeni Amasyaspor taraftar gruplarından Kobralar başkanı Ömer İşken Yeni Amasyaspor yönetimine tarihi çağrıda bulundu.

 

YENİ AMASYASPORUMUZUN DEĞERLİ BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE SESLENİYORUZ.
BU HAFTA KADER HAFTAMIZ İYİ DEĞERLENDİRELİM.
1.Hafta sonu şampiyonluk yolunda Güzelorduspor ile hayati bir karşılaşmaya çıkacağız. Orduspor’un 19 Şubat 2017 günü Bergama Bld. ile maçı olduğu için muhtemelen Güzelorduspor-Yeni Amasyaspor karşılaşması 18 Şubat 2017 Cumartesi günü Ordu 19 Eylül Stadyumunda oynanacak.
2.Yeni Amasyaspor Kulübü olarak bu karşılaşmaya üst klasman hakemi atanması talebini TFF’ye yazılı ve sözlü olarak bildirin. Bu konunun mutlaka takipçisi olun. Bütün imkanlarınızı zorlayın.
3.Güzelorduspor Kulübünün deplasman seyirci yasağı hamlesine karşın, sayın Amasya Valimizi, Belediye Başkanımızı devreye sokarak, Yeni Amasya spor taraftarlarına ayrılacak yerin yetersiz kalacağı ilave tribün isteğimizi Ordu ilindeki yetkililere ivedilikle yazılı ve sözlü olarak bildirin. (Geçtiğimiz sezon bizimde tribünlerden takip ettiğimiz Güzelorduspor-Erbaaspor karşılaşmasında deplasman seyircisine ilave tribün verildi. Yaklaşık 2500-3000 deplasman seyircisi karşılaşmayı izledi)
4.Bu karşılaşmaya Amasya Milletvekillerini, Siyasi Parti İl Başkanlarını, Amasyaspor Kulübünün eski Başkanlarını, Yöneticilerini, Eski futbolcularımızı davet edin. Bu durumu mutlaka Kamuoyu ile paylaşın.
5.Ordu deplasmanına Yeni Amasyaspor taraftarlarını götürmek için araç planlamasını bir an önce yapıp taraftarlarımız ile paylaşın.
6.Basın mensupları ile en kısa süre içerisinde toplantı yaparak bu karşılaşmanın önemi ve şehirden beklentilerinizi kamuoyu ile paylaşın. Gündemi sıcak tutun. Şehirde birlikteliği sağlayın.
7.Yeni Amasyasporumuzun Başkan ve Yönetim Kuruluna, Teknik Kadromuza, Futbolcularımıza, taraftarlarımıza güvenimiz tamdır. Ordu’da İnşallah gülen taraf biz olacağız. Hepimize başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here