Başkan Ödübek ” Bizi şampiyon yapmayacaklar”

0
4686

Yeni Amasyaspor Güzel Orduspor karşılaşmasına maçtan çok saha içi olaylar damga vurdu. Başkan Mustafa Ödübek maç sonu açıklamalarıyla büyük oyunların döndüğünü dile getirdi. İşte o açıklamalar..
Sahasında Güzelorduspor’a 1-0 yenilen Yeni Amasyaspor’da, başkan Mustafa Ödübek maçın ardından sert açıklamalarda bulundu. Ödübek, oynanan oyunlarla net bir şekilde sezon sonu Güzelorduspor’un şampiyon olacağını söyledi.

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta son 2 sezondur şampiyonluğu kaçıran Yeni Amasyaspor, yeni sezonda sahasında Güzelorduspor’a tek golle mağlup olurken, maç sonrasında başkan Mustafa Ödübek zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Ödübek, sezon sonu Güzelorduspor’un şampiyon yapılması için çalışmaların şimdiden başladığını belirtti.

”Güzelorduspor oynadığı futbolla değil, lobisi ile şampiyon olacak”


”Şu an 6.hafta geride kaldı. Ve ben net bir şekilde şunu söylüyorum. Yeni Amasyaspor’u şampiyon yapmayacaklar. Şampiyon şimdiden belli. Güzelorduspor. Onları şampiyon yapacaklar. Ve bu işler çok erken başladı. Geçen hafta Turhal’da başladılar, bu hafta da burada devam ediyorlar. Turhal maçında hiç yok yere futbolcumuz ve hocamız ceza aldı. O maçta başlayan hakem faciası bu haftada devam etti. Tribündeki herkes bu sene Amasyaspor’un şampiyon olamayacağını anlamış olması lazım. Böyle bir rezillik olmaz. Sadece kaleci 10 dakika yattı ama uzatmaya 5 dakika eklendi. Maçımızda görev alan hakemler geçen sene üst liglerde hakemlik yapıyorlardı. Şimdi neden küme düştükleri belli. Kaliteleri ortada. Güzelorduspor oynadığı futbolla değil, lobisi ile şampiyon olacak. İlk yıl Kastamonu, ikinci yıl Erbaa lobisi ile şampiyon oldu.”

Mustafa Ödübek aynı zamanda Amasya’da bulunan siyasiler ve milletvekillerinden haklarının yenilmemesi için yardım istedi.

”Profesyonel liglerde takımı olan şehrin BAL temsilcisi olan Güzelorduspor’a iki tane milletvekili geliyor, belediyeden yetkililer geliyor. 3 yıldır benim 1 milletvekilim 1 kez maça geldi. Vekillerimden para ya da başka birşey istemiyorum. Sadece hakkımızın yenilmesine müsaade ettirmeyin.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here